Naše služby

Jak vám můžeme pomoci?

Provádíme sanace a izolace vlhkého zdiva, a to jak mechanickou, tak i chemickou cestou. Poradíme vám, jaký postup bude právě ve vašem případě nejefektivnější a následně jej i zrealizujeme. Veškeré naše metody i postupy jsou zdravotně a ekologicky nezávadné, rychlé a vysoce účinné. Každá z těchto metod je vhodná pro jiný typ zdiva, všechny ale mají společné pozitivum v zabránění návratu vlhkosti do vašich stěn. Veškeré použité komponenty a další složky mají certifikaci Technického a zkušebního ústavu v Praze.

Metody izolace zdiva:

  • Izolace vlhkého zdiva lanovou pilou se používá na kamenné a smíšené zdivo, které je nutné zpřístupnit z obou stran. Jedná se o rychlou a účinnou metodu. Řez do zdiva lze provést jak horizontálně, tak i vertikálně.
  • Izolace vlhkého zdiva řetězovou pilou je metoda vhodná pro cihlové zdivo s průběžnou spárou. Pro její realizaci je potřeba zařídit přístup ke zdivu z obou stran. Hlavními výhodami jsou rychlost, účinnost a příznivá cena.
  • Izolace vlhkého zdiva HW-Systém 100% úspěšná metoda s dlouhodobým efektem, použitelná téměř pro všechny typy zdiva. Nejedná se o podřezání, ale o zaražení plechových desek do zdiva.
  • Chemické clony je účinná a rychlá metoda, která se dobře aplikuje i ve ztížených podmínkách. Lze aplikovat na cihlové, kamenné i smíšené zdivo.